Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania Łódź

Powiadom mnie

Przetarg nr 11533

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 11

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11531

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11530

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11529

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11528

Data dodania: 19-05-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 26-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11526

Data dodania: 19-05-2026
150 000 – 200 000 zł 7 500 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 22-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11523

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 8 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 11

Wadium: 22-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11270

Data dodania: 12-05-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 9

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11268

Data dodania: 12-05-2026
100 000 – 150 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11061

Data dodania: 01-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 19-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11019

Data dodania: 30-04-2026
50 000 – 100 000 zł 1 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 12-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10799

Data dodania: 24-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 15-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10489

Data dodania: 16-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10487

Data dodania: 16-04-2026
250 000 – 300 000 zł 6 250 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10485

Data dodania: 16-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10389

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10388

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10387

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10385

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10383

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..