Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania łódzkie

Powiadom mnie

Przetarg nr 11533

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 11

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11531

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11530

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11529

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 25-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11528

Data dodania: 19-05-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 26-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11526

Data dodania: 19-05-2026
150 000 – 200 000 zł 7 500 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 22-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11523

Data dodania: 19-05-2026
200 000 – 250 000 zł 8 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 11

Wadium: 22-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11466

Data dodania: 18-05-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Pajęczno

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11464

Data dodania: 18-05-2026
150 000 – 200 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Pajęczno

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11462

Data dodania: 18-05-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Pajęczno

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11447

Data dodania: 18-05-2026
Do 50 000 zł

Lokalizacja: Tuszyn

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 15-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11446

Data dodania: 18-05-2026
150 000 – 200 000 zł 4 286 zł/m²

Lokalizacja: Tuszyn

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 15-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11445

Data dodania: 18-05-2026
50 000 – 100 000 zł 2 500 zł/m²

Lokalizacja: Tuszyn

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 15-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11270

Data dodania: 12-05-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 9

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11268

Data dodania: 12-05-2026
100 000 – 150 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11171

Data dodania: 08-05-2026
100 000 – 150 000 zł 2 857 zł/m²

Lokalizacja: Zelów

Powierzchnia: 35–40 m²

Wadium: 08-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 11091

Data dodania: 05-05-2026
100 000 – 150 000 zł 2 857 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Radomsko

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 15-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11090

Data dodania: 05-05-2026
250 000 – 300 000 zł 4 167 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Radomsko

Powierzchnia: 60–65 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3

Wadium: 15-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11061

Data dodania: 01-05-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 19-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 11019

Data dodania: 30-04-2026
50 000 – 100 000 zł 1 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 12-05-2026

Więcej..