Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania łódzkie

Powiadom mnie

Przetarg nr 10368

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10367

Data dodania: 14-04-2026
150 000 – 200 000 zł 3 750 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10365

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 3 333 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10363

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 3 333 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10214

Data dodania: 09-04-2026
250 000 – 300 000 zł 7 143 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10213

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 10 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10211

Data dodania: 09-04-2026
100 000 – 150 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10209

Data dodania: 09-04-2026
300 000 – 350 000 zł 6 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10208

Data dodania: 09-04-2026
100 000 – 150 000 zł 3 333 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10207

Data dodania: 09-04-2026
500 000 – 550 000 zł 5 556 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 90–95 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10206

Data dodania: 09-04-2026
150 000 – 200 000 zł 3 333 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 3

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10204

Data dodania: 09-04-2026
50 000 – 100 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10202

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10200

Data dodania: 09-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10198

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10197

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10195

Data dodania: 09-04-2026
250 000 – 300 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10191

Data dodania: 08-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10190

Data dodania: 08-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10188

Data dodania: 08-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 03-06-2026

Więcej..