Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania łódzkie

Powiadom mnie

Przetarg nr 9687

Data dodania: 27-03-2026
50 000 – 100 000 zł 2 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 06-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9686

Data dodania: 27-03-2026
50 000 – 100 000 zł 2 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 06-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9684

Data dodania: 27-03-2026
50 000 – 100 000 zł 2 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 06-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9682

Data dodania: 27-03-2026
150 000 – 200 000 zł 3 333 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 06-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9665

Data dodania: 27-03-2026
250 000 – 300 000 zł 5 556 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 6

Wadium: 07-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9617

Data dodania: 25-03-2026
300 000 – 350 000 zł 6 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Skierniewice

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 1

Wadium: 27-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9547

Data dodania: 21-03-2026
100 000 – 150 000 zł 2 857 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Zelów

Powierzchnia: 35–40 m²

Wadium: 24-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9535

Data dodania: 20-03-2026
150 000 – 200 000 zł 6 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 03-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9534

Data dodania: 20-03-2026
300 000 – 350 000 zł 4 615 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Sieradz

Powierzchnia: 65–70 m²

Ilość pokoi: 4

Piętro: 3

Wadium: 20-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9501

Data dodania: 19-03-2026
50 000 – 100 000 zł 2 500 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 13-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9500

Data dodania: 19-03-2026
150 000 – 200 000 zł 3 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 55–60 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 3

Wadium: 13-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9499

Data dodania: 19-03-2026
150 000 – 200 000 zł 3 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 3

Wadium: 13-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9497

Data dodania: 19-03-2026
100 000 – 150 000 zł 2 222 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 13-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9437

Data dodania: 18-03-2026
50 000 – 100 000 zł 3 333 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Pabianice

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 23-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9394

Data dodania: 17-03-2026
150 000 – 200 000 zł 4 286 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Tuszyn

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 16-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9391

Data dodania: 17-03-2026
50 000 – 100 000 zł 2 500 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Tuszyn

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 16-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9286

Data dodania: 13-03-2026
150 000 – 200 000 zł 3 333 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Opoczno

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 4

Wadium: 27-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 9239

Data dodania: 12-03-2026
100 000 – 150 000 zł 1 818 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 55–60 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 22-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9236

Data dodania: 12-03-2026
50 000 – 100 000 zł 1 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 22-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9233

Data dodania: 12-03-2026
100 000 – 150 000 zł 2 857 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 22-04-2026

Więcej..