Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania łódzkie

Powiadom mnie

Przetarg nr 9231

Data dodania: 12-03-2026
150 000 – 200 000 zł 2 500 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 60–65 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 22-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9230

Data dodania: 12-03-2026
150 000 – 200 000 zł 2 308 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 65–70 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 22-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9228

Data dodania: 12-03-2026
150 000 – 200 000 zł 2 308 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 65–70 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 22-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9165

Data dodania: 10-03-2026
100 000 – 150 000 zł 3 333 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Zgierz

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 17-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 9024

Data dodania: 05-03-2026
100 000 – 150 000 zł 2 857 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Bełchatów

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 10

Wadium: 24-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 9023

Data dodania: 05-03-2026
300 000 – 350 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Zduńska Wola

Powierzchnia: 60–65 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 2

Wadium: 30-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 8926

Data dodania: 28-02-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Skierniewice

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 08-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8686

Data dodania: 20-02-2026
150 000 – 200 000 zł 4 286 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Radomsko

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 17-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 8684

Data dodania: 20-02-2026
250 000 – 300 000 zł 4 167 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Radomsko

Powierzchnia: 60–65 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 3

Wadium: 17-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 8682

Data dodania: 20-02-2026
150 000 – 200 000 zł 4 286 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Radomsko

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 17-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 8539

Data dodania: 16-02-2026
50 000 – 100 000 zł 1 111 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Krępa 136/1

Powierzchnia: 45–50 m²

Wadium: 30-03-2026

Więcej..

Przetarg nr 8517

Data dodania: 16-02-2026
50 000 – 100 000 zł 3 333 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8515

Data dodania: 16-02-2026
500 000 – 550 000 zł 5 882 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 85–90 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 2

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8513

Data dodania: 16-02-2026
450 000 – 500 000 zł 5 882 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 85–90 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 2

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8512

Data dodania: 16-02-2026
200 000 – 250 000 zł 4 444 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8511

Data dodania: 16-02-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8509

Data dodania: 16-02-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8507

Data dodania: 16-02-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8506

Data dodania: 16-02-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 15-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 8504

Data dodania: 16-02-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 15-04-2026

Więcej..