Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania łódzkie

Powiadom mnie

Przetarg nr 10817

Data dodania: 25-04-2026
200 000 – 250 000 zł 4 444 zł/m²

Lokalizacja: Pabianice

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 7

Wadium: 28-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10799

Data dodania: 24-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 15-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10589

Data dodania: 18-04-2026
200 000 – 250 000 zł 4 444 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Wieluń

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 30-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 10587

Data dodania: 18-04-2026
150 000 – 200 000 zł 6 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łowicz

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 12-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10494

Data dodania: 16-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Skierniewice

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 18-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10489

Data dodania: 16-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10487

Data dodania: 16-04-2026
250 000 – 300 000 zł 6 250 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10485

Data dodania: 16-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 17-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10389

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10388

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10387

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10385

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10383

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10381

Data dodania: 14-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 5

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10379

Data dodania: 14-04-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10377

Data dodania: 14-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10375

Data dodania: 14-04-2026
500 000 – 550 000 zł 5 882 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 85–90 m²

Ilość pokoi: 3

Piętro: 2

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10373

Data dodania: 14-04-2026
50 000 – 100 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 10–15 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10371

Data dodania: 14-04-2026
150 000 – 200 000 zł 3 333 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 24-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10369

Data dodania: 14-04-2026
100 000 – 150 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 15–20 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 24-06-2026

Więcej..