Pełny dostęp po wykupieniu subskrypcji.

Przetargi mieszkania Łódź

Powiadom mnie

Przetarg nr 10200

Data dodania: 09-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10198

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10197

Data dodania: 09-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10195

Data dodania: 09-04-2026
250 000 – 300 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 10-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10191

Data dodania: 08-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10190

Data dodania: 08-04-2026
100 000 – 150 000 zł 4 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10188

Data dodania: 08-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10186

Data dodania: 08-04-2026
150 000 – 200 000 zł 5 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 3

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10184

Data dodania: 08-04-2026
200 000 – 250 000 zł 6 667 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 1

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10182

Data dodania: 08-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: parter

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10180

Data dodania: 08-04-2026
300 000 – 350 000 zł 7 143 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10178

Data dodania: 08-04-2026
250 000 – 300 000 zł 7 143 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 1

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10176

Data dodania: 08-04-2026
200 000 – 250 000 zł 8 000 zł/m²

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 25–30 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 03-06-2026

Więcej..

Przetarg nr 10158

Data dodania: 07-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 13-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 10155

Data dodania: 07-04-2026
200 000 – 250 000 zł 5 714 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 35–40 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 4

Wadium: 13-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 10137

Data dodania: 04-04-2026
150 000 – 200 000 zł 3 000 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 50–55 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 20-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10136

Data dodania: 04-04-2026
100 000 – 150 000 zł 2 222 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 45–50 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: parter

Wadium: 20-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 10134

Data dodania: 04-04-2026
Do 50 000 zł

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 20–25 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 20-05-2026

Więcej..

Przetarg nr 9905

Data dodania: 01-04-2026
50 000 – 100 000 zł 1 667 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 30–35 m²

Ilość pokoi: 1

Piętro: 2

Wadium: 14-04-2026

Więcej..

Przetarg nr 9903

Data dodania: 01-04-2026
250 000 – 300 000 zł 6 250 zł/m²

Archiwum

Lokalizacja: Łódź

Powierzchnia: 40–45 m²

Ilość pokoi: 2

Piętro: 2

Wadium: 16-04-2026

Więcej..